Сергій Шелудько

Шелудько Сергій Андрійович – український геральдист і економіст, член Українського геральдичного товариства,кандидат економічних наук, викладач кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету.

Біографія

Народився 7 квітня 1992 р. в Одесі. У 2009 р. вступив до Одеського національного економічного університету, який закінчив у 2014 р. з відзнакою. З 2015 р. – викладач кафедри банківської справи. Від грудня 2016 р. – Голова Ради молодих вчених Одеського національного економічного університету. У 2017 р. закінчив аспірантуру за спеціальністю 08.00.08 – «Гроші, фінанси і кредит» з представленням дисертації. Стипендіат Кабінету Міністрів України (2016-2017). Лауреат премії Інституту спеціальних історичних дисциплін Музею Шереметьєвих на відзначення кращих досліджень молодих вчених у галузі сфрагістики, геральдики та генеалогії (2016).

Наукова діяльність

Автор близько 40 публікацій, 2 територіальних, 2 корпоративних, близько 20 родових гербів і більше 200 геральдичних реконструкцій. Коло наукових інтересів – українська родова геральдика, генеалогія старшинських і козацьких родів, соціально-побутова історія Північного Поворскля. Автор всіх графічних реконструкцій гербів, які представлено на сайті нашого Інституту.

Електронна пошта Сергія Шелудька: sergshell@ukr.net